O szkole

Dokumenty

Samorząd Uczniowski

Losowa Fotka

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 11
-> Najnowszy użytkownik: KrystynaMarcinkowska

Przetłumacz stronę


Niezbędnik

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

kiermasz bożonarodzeniowy - ZAPRASZAMY!

Images: podsumowanie 015.jpg

Mikołajkowa wycieczka klas piątych

Z okazji Mikołajek klasy piąte uczestniczyły w wycieczce do Wrocławia. Pierwszym punktem programu było kino Nowe Horyzonty, gdzie obejrzeliśmy film „Był sobie pies 2”. Dużą atrakcją była też wizyta w Manufakturze słodyczy Słodkie Czary Mary, gdzie dzieci zaprojektowały i wykonały swoje lizaki. Naszą mikołajkową wyprawę zakończyliśmy na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Dzień spędziliśmy radośnie i wesoło.


Images: podsumowanie 015.jpg

Szlachetna Paczka 2019 podsumowanie


Akcja „Szlachetna Paczka” w Szkole Podstawowej w Bystrzycy

Szkolne Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy już piaty raz zaangażowało się w ogólnopolski projekt Stowarzyszenia Wiosna pt. „Szlachetna Paczka”. Głównym celem akcji jest niesienie pomocy osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

W tym roku objęliśmy pomocą samotną panią Basię. Zaangażowanie Rodziców, Dzieci i Pracowników szkoły przyniosło nieoczekiwane efekty – przygotowaliśmy 28 różnorodnych paczek zawierających żywność, środki czystości, kosmetyki, odzież oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Dzięki hojności społeczności szkolnej, sprzedaży domowego ciasta, gofrów oraz tostów w szkole, uzbieraliśmy ponad 1700 zł, za które zakupiliśmy lodówkę, toster, suszarkę do włosów i inne produkty, o których marzyła pani Basia. Nad przebiegiem akcji w szkole czuwała pani Justyna Zemła. Działalność w ramach akcji „Szlachetna Paczka” wywołuje u uczniów wiele radości, daje satysfakcję ze świadomości niesienia pomocy ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji i tym samym zmieniania świata na lepsze.


Images: podsumowanie 015.jpg


Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, indywidualnym darczyńcom za włączenie się do akcji Szlachetna Paczka - dzięki Wam przygotowaliśmy wspaniały, świąteczny prezent, który z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej!

 

Mikołajki 2019

6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole dzień Świętego Mikołaja. Tego dnia zaroiło się od małych i dużych Mikołajków. Najważniejsze jest jednak to, że przybył do nas prawdziwy Mikołaj i częstował uczniów cukierkami. W ramach tego wyjątkowego dnia klasy 4-6 ozdobiły świątecznie swoje gabinety oraz przygotowały zimową gazetkę - komisja oceniła starania uczniów. Wkrótce opublikujemy wyniki mikołajkowego konkursu. Aby urozmaicić uczniom ten wyjątkowy dzień, Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów także karaoke.

Images: podsumowanie 015.jpg

podsumowanie konkursu grudzień 2019

Podsumowanie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

W dniu 3 grudnia 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Oławie odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy organizowane przez Powiatowy Ośrodek Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie.

Nasi uczniowie klas siódmych: Natalia Kuś, Hanna Smyrak, Julia Świegot i Adrian Burtan odebrali od Starosty Powiatu gratulacje i dyplomy za udział w konkursie organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery „Zawód z pasją- pasja w zawodzie”. Jeszcze raz gratulujemy uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w powiecie oławskim.


Images: podsumowanie 015.jpg

Przez poezję z humorem

3 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski klas 0-3 "Przez poezję z humorem". Każdą klasę reprezentowały dwie osoby. Dzieci bardzo mocno się zaangażowały w ten konkurs i rewelacyjnie przygotowały. Dla nas każdy był wygranym, ale naszą szkołę w konkursie gminnym mają zaszczyt reprezentować: Klara Czachor z 1b i Liliana Burtan z 2a. Serdecznie gratulujemy:)
Images: podsumowanie 015.jpg

Rymcerze w naszej szkole

WIZYTA RYMCERZY Z PROJEKTEM "NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA" W NASZEJ SZKOLE !!!

Images: podsumowanie 015.jpg

Każdy chciał zrobić sobie selfi z Bęsiem i Dj Yonasem:)

Andrzejki 2019 u najmłodszych

Z wielkim zaciekawieniem, radością i chęcią spełniania tego, co nam wróżba pokaże, obchodziliśmy dzisiaj Andrzejki w klasie 1a. Najwięcej radości przyniosły nam informacje, że w najbliższym czasie polecimy w kosmos, ktoś z nas zostanie milionerem, lekarzem, strażakiem. Ku przestrodze, wiemy, że musimy jeść mniej słodyczy, pić więcej wody i nie stwarzać konfliktów. A o tym wszystkim powiedziały nam wróżby. To był wspaniały dzień.
Images: podsumowanie 015.jpg

Pan Tadeusz - listopad 2019

Aktor pan Andrzej Jurczyński w bystrzyckiej szkole wygłasza tekst ,,Pana Tadeusza”  Adama Mickiewicza.

25 listopada naszą szkołę odwiedził pan Andrzej Jurczyński, krakowski aktor, przedstawiający w monodramie ''Spór o Zamek" fragmenty "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza. Artysta płynnie wprowadził uczniów w klimat epopei narodowej, czytając fragment "Latarnika" Henryka Sienkiewicza. W mistrzowski sposób zaprezentował historię bohaterów utworu, z łatwością, wcielając się w różne postacie.  Kunsztowną interpretacją tekstu sprawił, że uczniowie mogli poczuć atmosferę Soplicowa i zapoznać się z niektórymi wątkami  Mickiewiczowskiej epopei.

Images: podsumowanie 015.jpg

Dzień Pluszowego Misia 2019

Nasi najmłodsi, w wyjątkowo uroczysty sposób, świętowali  przypadający na 25 listopada Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś":)))
Images: podsumowanie 015.jpg

Łańcuch Dobra LISTOPAD 2019

Uczniowie naszej szkoły już drugi raz włączyli się do akcji charytatywnej Stowarzyszenia ProSalute, która polegała na stworzeniu jak najdłuższego papierowego łańcucha choinkowego. Tworzenie tego łańcucha ma wymiar symboliczny – ma pokazać dzieciom cierpiącym na dystrofię mięśniową, że tyle osób, ile tworzyło łańcuch wspiera ich w chorobie. Dodatkowo celem akcji jest zebranie funduszy na rehabilitację dzieci dzięki sprzedaży łańcucha oraz pobicie rekordu Guinnessa.

Images: podsumowanie 015.jpg

JEŚLI KTOŚ Z PAŃSTWA CHCIAŁBY WSPOMÓC STOWARZYSZENIE PROSALUTE I ZAKUPIĆ FRAGMENT WYKONANEGO PRZEZ NAS ŁAŃCUCHA, PROSIMY O KONTAKT Z SEKRETARIATEM SZKOŁY!

Wygenerowano w sekund: 0.04
3,082,890 Unikalnych wizyt